درباره ما

7 / 10
از 22 کاربر

شرکت تولیدی آرایشی بهداشتی کیمیا فراز زیبایی سال ۱۳۸۸ با هدف تولید انواع محصولات آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست و مو با منشاء گیاهی و فرمولاسیون اختصاصی فعالیت خود را آغاز نموده است.

شرکت کیمیا فراز زیبایی با پشتوانه قوی علمی و تخصصی که حاصل گردهمایی گروهی از پزشکان و متخصصان صنعت آرایشی و بهداشتی است بنیان گذاری شده . مدیریت عامل و اعضاء هئیت مدیره این شرکت با مشارکت در سمینارها و نشست های علمی معتبر در کشورهای فرانسه، آلمان، سوئیس ... و  فعالیت های برون مرزی، دانش و تخصص لازم را در زمینه فرموله کردن، بهبود کیفیت محصولات و کارایی مواد اولیه کسب نموده و به بهترین نحو از این آموزه ها استفاده مینمایند. ارائه مقالات تخصصی علمی ، مشاوره به پزشکان پوست ومو و حمایت از تولیدکنندگان ملی (در زمینه بهره گیری از عصاره های صد در صد گیاهی و مؤثر درون مرزی)، ارائه سمینارهای متعدد و نشست های علمی در زمینه آموزش شهروندان جهت مراقبت صحیح و استفاده از مواد و محصولات و .......... از جمله دستاوردهای قابل توجه و بی نظیر این شرکت می باشد.

شرکت اویدرم با حفظ اصالت محصولات خود همواره در صدد پیشرفت و برخورداری از دانش روز دنیا می باشد و سالانه با جلسات مکرر با شرکتهای اروپایی جدیدترین و مؤثرترین مواد اولیه معتبر ارائه شده در دنیا را بررسی نموده و در صورت تائیدیه و آزمایشهای مکرر  واحد R&D در محصولات جدید خود استفاده می نماید .

ارتقاء علمی و دانش تخصصی دغدغه همیشگی این واحد بهداشتی بوده . علاوه بر فرمولاسیون اختصاصی محصولات که با فکر و توان اعضاء هئیات مدیره و مدیر تولید شرکت انجام می پذیرد ، این شرکت در طراحی ، تولید، بسته بندی و توزیع محصولات خود کاملاً خودکفا بوده و با دقت و برنامه ریزی خاصی شایستگی خود را در جهت پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان با کیفیت مطلوب سرلوحه کار خود قرار داده است.

شرکت اویدرم با لطف و نعمت های بی شمار و بیکران پروردگار و در سایه همت و غیرت گروه عظیمی از نیروهای جوان و نخبه ، امید و انگیزه را برای خانواده های ایرانی متبلور ساخته که حاصل آن ایجاد حس مسئولیت پذیری، تقویت روحیه همکاری گروهی، آموزش شخصیت های شغلی کارآمد و اصولی ، کسب درآمد و استقلال مالی ، توسعه سطح علمی و آرامش خانواده ها از امنیت شغلی و پیشرفت فرزندانشان می باشد.  همانگونه که مدیریت این شرکت با  الهام گرفتن از اندیشه های مثبت و منطقی معتقد است تداوم فعالیت کارآفرینانه نیازمند زیربنایی مستحکم است که با پرورش و تربیت نیروهای جوان حاصل می گردد.

نگاهی به محصولات و فعالیت های گروه آرایشی و بهداشتی اویدرم :

۱-   شامپو ضد ریزش مو و ضد شوره قوی مو  ← سال ۱۳۸۸

۲-   شامپو ضد شوره روزانه و متعادل کننده چربی مناسب موی چرب ← ۱۳۸۹

۳-   شامپو متعادل کننده چربی مناسب موی خشک ← ۱۳۹۰

۴-   محلول تقویت کننده و ضد ریزش موی سر ← ۱۳۹۱

۵-   محلول تقویت کننده و ضد ریزش موی سر و رول ابروی کراستم← ۱۳۹۲

۶-   شامپو مناسب موی رنگ شده و شامپو مناسب موی خشک و آسیب دیده ← ۱۳۹۳

۷-   شامپو تقویت کننده مناسب موی خشک و موی چرب ← ۱۳۹۴

۸-   نرم کننده موی رنگ شده اویکالر مناسب موهای رنگ شده و آسیب دیده ←  ۱۳۹۵

۹-   نرم کننده اوی درای نرم کننده مناسب موهای خشک و آسیب دیده ←  ۱۳۹۵

۱۰-  نرم کننده اوی ولوم نرم کننده مناسب موهای نازک و کم حجم ←  ۱۳۹۵

۱۱-  سرم آنتی فیریز اویکالر، حالت دهنده و نرم کننده مناسب موی رنگ شده (ضد وز)←  ۱۳۹۵

۱۲-  سرم آنتی فیریز اویدرای، حالت دهنده و نرم کننده مناسب موهای خشک (ضد وز) ←  ۱۳۹۵

 

برنامه آتی  ← تولید انواع کرم ها ( از قبیل کرم ضد آفتاب، کرم کودک، ...................... )

شرکت اویدرم با تعامل مثبت و همکاری مؤثر با شرکت های پخش سراسر کشور محصولات خود را در کلیه استانها، شهرستان ها و حتی مناطق دور افتاده در اختیار عموم قرار داده است و هیچ گاه کمی و کاستی از قبیل موجود نبودن محصول در داروخانه، معدومی یا مرجوعی محصول به دلیل بعد مسافت و .... وجود نداشته و محصولات با صرف معقول ترین هزینه در اختیار تمامی اقشار جامعه قرار داده شده است.

همانگونه که مستحضر هستید کلیه محصولات از طریق داروخانه های سراسر کشور قابل دسترس می باشند که این موضوع گواهی بر درمانی بودن محصولات دارد. بسیاری از مواد اولیه بکار گرفته شده برای اولین بار در محصولات این شرکت مورد استفاده قرار گرفته و با تأثیر بر سلولهای بنیادی موجب بهبود و درمان زیر ساختی مشکلات می باشند. در همین راستا راهکارهای اختصاصی جهت رفع مشکلات پوست و مو به صورت ارثی ( آندروژنیک ) و غیر ارثی  ( غیر آندروژنیک ) ارائه شده است.

استفاده از سورفکتانت های ملایم، اکتیوهای منحصر به فرد و عصاره های گیاهی مرغوب از جمله دیگر موفقیت های  فرمول محصولات می باشد که به هم افزایی و ترغیب مشتریان منجر شده.

امروزه شرکت کیمیا فراز زیبایی یکی از خوش نام ترین و مهمترین شرکتهای تولیدی بخش آرایشی و بهداشتی می باشد که به عنوان یکی از موفقترین شرکتهای در این عرصه مطرح است.

خانواده بزرگ اویدرم تعهد به ارزش های اخلاقی را ارج می نهد و رعایت حقوق مصرف کنندگان  و شرکای تجاری خود را جزء لاینفک مجموعه می داند . با عنایت ایزد منان اعتماد و صداقت به دو رکن اساسی شرکت تبدیل شده و از اینکه هم میهمان عزیز ما را به عنوان شرکتی پویا، کارآفرین، صادق، مسئولیت پذیر و ارزشمند می شناسد خرسندیم.

ارسال نظر

مینا فخر : انتقاد از کیفیت شامپو ها
22 10
چند سالی از شامپوی تثبیت کننده رنگ موی شما استفاده میکردم وراضی بودم ولی سری جدید که با روکش قرمز رنگ میباشد کاملا متفاوت با محصولات قبلی ست وکیفیت خوبی ندارد چرا؟ مثل محصولات دیگر تولید داخل هرچه گرانتر میشوند کیفیت انها هم تنزل پیدامیکند
مدیریت : پاسخ
10 21
سلام،شامپوی جدید با فرمولاسیون بهتری ارائه شده است، ممکن است عوامل دیگری مثل نوع رنگ مو و طریقه استفاده در عدم رضایت شما نقش داشته باشد.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :