درباره ما

8 / 10
از 67 کاربر

شرکت تولیدی آرایشی بهداشتی کیمیا فراز زیبایی در سال 1388 با هدف تولید انواع محصولات آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست و مو (خانم ها و آقایان) با منشاء گیاهی و فرمولاسیون اختصاصی با برند اویدرم فعالیت خود را آغاز نموده است.

شرکت کیمیا فراز زیبایی با پشتوانه قوی علمی و تخصصی که حاصل گردهمایی گروهی از پزشکان و متخصصان صنعت آرایشی و بهداشتی می باشد بنیان گذاری شده است. مدیریت عامل و اعضاء هئیت مدیره این شرکت با مشارکت در سمینارها و نشست های علمی معتبر در کشورهای فرانسه، آلمان، سوئیس و ... دانش و تخصص لازم در زمینه بهبود فرمولاسیون و کیفیت محصولات را کسب نموده و به بهترین نحو از این آموزه ها استفاده می نمایند. ارائه مقالات تخصصی-علمی، مشاوره به پزشکان پوست و مو، حمایت از تولیدکنندگان ملی (در زمینه بهره گیری از عصاره های صد درصد گیاهی و مؤثر داخلی)، ارائه سمینارهای متعدد و نشست های علمی در زمینه آموزش شهروندان جهت مراقبت صحیح و استفاده از محصولات، از جمله دستاوردهای قابل توجه و بی نظیر این شرکت می باشد؛ همچنین با حفظ اصالت محصولات خود همواره در صدد پیشرفت و برخورداری از دانش روز دنیا می باشد و سالانه طی جلسات مکرر با شرکتهای اروپایی جدیدترین و مؤثرترین مواد اولیه معتبر ارائه شده در دنیا را بررسی نموده و در صورت تائید و با انجام آزمایشهای تخصصی واحد R&D در محصولات جدید خود استفاده می نماید.

ارتقاء علمی و دانش تخصصی دغدغه همیشگی این واحد بهداشتی بوده و علاوه بر فرمولاسیون اختصاصی محصولات که با فکر و توان اعضاء هیأت مدیره و مدیر تولید شرکت انجام می پذیرد، این شرکت در طراحی، تولید، بسته بندی و توزیع محصولات خود کاملاً خودکفا بوده و با دقت و برنامه ریزی خاصی شایستگی خود را در جهت پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان با کیفیت مطلوب سرلوحه کار خود قرار داده است.

 

برنامه های آتی سال 1400 تولید انواع کرم ها  و محصولات کودک

شرکت اویدرم با تعامل مثبت و همکاری مؤثر با شرکت های پخش سراسر کشور محصولات خود را در کلیه استانها، شهرستانها و حتی مناطق دور افتاده در اختیار عموم هموطنان قرار داده است. همانگونه که مستحضر هستید کلیه محصولات این شرکت از طریق داروخانه های سراسر کشور قابل دسترس می باشند که این موضوع گواه بر درمانی بودن محصولات دارد. بسیاری از مواد اولیه بکار گرفته شده برای اولین بار در محصولات این شرکت مورد استفاده قرار گرفته و با تأثیر بر سلولهای بنیادی موجب بهبود و درمان زیر ساختی مشکلات می باشند. در همین راستا راهکارهای اختصاصی جهت رفع مشکلات پوست و مو به صورت ارثی (آندروژنیک) و غیر ارثی (غیر آندروژنیک) ارائه شده است.

امروزه شرکت کیمیا فراز زیبایی یکی از خوش نام ترین و مهمترین شرکتهای تولیدی بخش آرایشی و بهداشتی می باشد که با حدود 300 نفر نیروی استخدامی در سراسر ایران و حدود 60 قلم محصول در سبد کالایی، به عنوان یکی از موفقترین شرکتها در این عرصه مطرح است.

خانواده بزرگ اویدرم تعهد به ارزش های اخلاقی را ارج می نهد و رعایت حقوق مصرف کنندگان  و شرکای تجاری خود را جزء لاینفک مجموعه می داند. با عنایت ایزد منان اعتماد و صداقت به دو رکن اساسی شرکت تبدیل شده و از اینکه هم میهنان عزیز ما را به عنوان شرکتی پویا، کارآفرین، صادق، مسئولیت پذیر می شناسند خرسندیم.